17 t/m 20 augustus  2018
Berg aan de Maas

De augstkoninginnen

De trots van elke editie zijn natuurlijk de Oogstkoninginnen en augstkoninginnen. Hieronder volgt een lijst van alle Oogstkoninginnen vanaf de oprichting t/m 2017 en de augstkoningennen vanaf 2018

Jaar

Naam

Buurt

1958

To Rademacker

Obbichterstraat/Soestdijk

1959

Mia Wijnands

Kerkstraat

1960

Mia Wijnands

Kerkstraat

1961

Kitty Smits

Obbichterstraat/Soestdijk

1962

Ria Alberti

Molenweg

1963

Leny Vaessen

Soestdijk

1964

Irene Bouts

Kerkstraat

1965

Ellie Rademacker

Soestdijk

1966

Irene Bouts

Kerkstraat

1967

Ivonne Horrichs

Molenweg

1968

Ivonne Horrichs

Molenweg

1969

Irene Bouts

Kerkstraat

1970

Marleen Ubachs

Kerkstraat

1971

Elly Worms

KWJ

1972

Bernie Segers

Soestdijk

1973

Jolanda Lowet

Julianastraat

1974

Ine Verheijen

Nattenhoven

1975

José Janssen

Nederheide

1976

Marion Meuffels

Pastoor Eyckstraat

1977

Hermine Vraets

Koningsberg-Koningsstraat

1978

Marlies Driessen

KWJ

1979

Marjo Bergevoet

Pastoor Eyckstraat

1980

Lisette Langerak

Soestdijk

1981

Marlie Ploem

Nederheide

1982

Lisette Langerak

Soestdijk

1983

Jenny Kreutz

Nattenhoven

1984

Marion Bouts

Pastoor Eyckstraat

1985

Tiny Gelissen

High Chapparal   (vroeger KWJ)

1986

Miriam Alberts

Julianastraat

1987

Ilse Knoors

Soestdijk

1988

Heidy Mertens

Kanaalboulevard

1989

Anouck Meijers

Julianastraat/Raadhuisstraat

1990

Natasja Peters

Maasstraat/Veerweg

1991

Ilse Worms

High Chapparal

1992

Wendy Meex

Soestdijk

1993

Yvonne Jaspers

Nattenhoven

1994

Cindy Kösters

Nederheide

1995

Sylvia Mevis

Molenweg

1996

Desiree Demandt

Kerkstraat /   Schoorweg

1997

Karina Smit

Bergse Vrienden Club

1998

Jill Schmitz

Kanaalboulevard

1999

Patricia Munsters

Soestdijk

2000

Ilona ten Vaarwerk

Kanaalboulevard

2001

Kim Deckers

Nederheide

2002

Simone Fredrix

Bergse Vrienden Club

2003

Lendy Heffels

Kerkstraat /   Schoorweg

2004

Ashley Duckers

Kanaalboulevard

2005

Joyce Römers

Soestdijk

2006

Kristel Roex

Bergse Vrienden Club

2007

Sissi Wagemans

Julianastraat/Raadhuisstraat

2008

Myra Driessen

Molenweg

2009

Jill Propst

Kanaalboulevard

2010

Michelle van der   Honing

Agter d'Hegge

2011

Mirte Biesmans

Bergse Vrienden Club

2012

Esmée Driessen

Soestdijk

2013

Milou Sipers

Julianastraat/Raadhuisstraat

2014

Robin Repkens

Maasstraat/Veerweg

2015

Saskia Tolen

Nattenhoven

2016

Saskia Tolen

Nattenhoven

2017

Mirna Munsters

Soestdijk

2018


Naomi Omani

Soestdijk